V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever. Od října 2020 je poliklinika ve správě Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace města.
podatelny Úřadu městské části Brno-sever.

Laboratoř MeDiLa - odběrové centrum COVID PCR - 21. prosinec 2020

Odběry PCR na COVID jsou prováděny ve speciální k tomu vyčleněné odběrové místnosti.
Ta je umístěna na konci dlouhého spodního (jižního) parkoviště a na jeho úplném konci
jsou v tělese polikliniky skleněné dveře s označením.

REZERVACE TERMÍNU vyšetření na COVID ZDE.