V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever. Od října 2020 je poliklinika ve správě Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace města.
podatelny Úřadu městské části Brno-sever.

Od 15.09. nebudou webové stránky dočasně aktualizovány - 24. srpen 2020

S ohledem na přechod polikliniky Lesná do správy Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace, k 01.10.2020, nebudou od 15.09.2020 webové stránky aktualizovány. O opětovném aktualizování stránek bude informovat nový správce.

Děkujeme za pochopení.