V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever. Od října 2020 je poliklinika ve správě Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace města.
podatelny Úřadu městské části Brno-sever.

Poškozené skleněné opláštění na poliklinice - 5. srpen 2020

Na budově polikliniky došlo k rozbití jednoho dílu skleněného opláštění. Poškozené sklo se nachází nad přístupovým chodníkem ke vchodu, dbejte proto prosím zvýšené opatrnosti.

pol sklo