V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever. Od října 2020 je poliklinika ve správě Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace města.
podatelny Úřadu městské části Brno-sever.

Nově otevřena plicní a astmatologická ambulance - 2. duben 2020

Vážení pacienti,
od 1. 4. 2020 je na poliklinice Lesná nově otevřena plicní a astmatologická ambulance MUDr. Dagmar Kindlové. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci pacienty vyšetřujeme pouze po předchozí telefonické domluvě. Objednávat se můžete na telefonu 721 824 062.