V roce 2005 byla poliklinika převedena z majetku státu na město Brno, které ji následně svěřilo do správy městské části Brno-sever. Od října 2020 je poliklinika ve správě Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace města.
podatelny Úřadu městské části Brno-sever.

Vážení rodiče, prosím, v termínu 16. - 27. srpna 2021 čerpáme dovolenou. Zastupujícím lékařem je MUDr. Lucie Sedláčková. V jejích ordinačních hodinách volejte prosím na domluvu na tel. 548 521 679. Děkujeme za pochopení. Sestra Alena Mühlpacherová a dr. Karel Zitterbart.