Termíny uzavření jednotlivých ordinací a provozoven - 8. únor 2018

V závěru loňského roku začala očekávaná rekonstrukce polikliniky na Halasově náměstí. Ke stavebním pracím v suterénu se od března přidá také výměna pláště budovy včetně oken. To s sebou pochopitelně ponese určitá omezení, celá akce ale byla naplánována tak, aby žádná ordinace nebyla omezena v provozu déle jak 14 dní.

Přinášíme vám rozpis termínů, ve kterých budou jednotlivé ordinace a provozovny na poliklinice uzavřeny.

3. 3. – 17. 3.: MUDr. Martin Boček (BM chirurgie, s. r. o.), Eva Šafářová

17. 3. – 31. 3.: MUDr. Radomíra Snášelová Vystavělová (RA MEDIA, s. r. o.), MUDr. Anna Jashari (ANNA MEDICO, s. r. o.), MUDr. Dana Zahradníková, MUDr. Irena Žáčková, MUDr. Jana Bartáková, MUDr. Petra Valenčíková (Psychiatrická ambulance Brno-Lesná, s. r. o.)

31. 3. – 14. 4.: MUDr. Eva Skotáková, Pavel Vozdek – masérská činnost

14. 4. – 28. 4.: MUDr. Iveta Marková, Ph.D., MUDr. Lubomír Martinec, MUDr. Anna Burianová (ANLUBE-praktik, s. r. o.), MUDr. Jan Mayer, prof. MUDr. Lubomír Elbl, CSc., MUDr. Libor Linhart (liligyn, s. r. o.)

5. 5. – 19. 5.: MUDr. Radmila Vondráková, MUDr. Kristina Borkovcová, MUDr. Libuše Kermesová, MUDr. Lenka Kostelníková, Terapie na základě biomagnetické rezonance, Pomoc při odvykání kouření pomocí přístroje BICOM, Nutriční poradna JakoProutek

19. 5. – 2. 6.: MUDr. Lucie Sedláčková, MUDr. Jana Peterková, Nevidomí maséři, s. r. o., MDDr. Mgr. Petr Rychnovský, MUDr. Michaela Friedová, MUDr. Pavla Dorúšková

2. 6. – 16. 6.: MUDr. Leona Procházková a MUDr. Petr Němec, Ph.D. (Revmatologie, s. r. o.), MDDr. Petra Doleželová Štěpánková (PRO SMILE, s. r. o.)

16. 6. – 30. 6.: MUDr. Libuše Přidalová, MUDr. Eva Kozumplíková, MUDr. Marek Odstrčil

30. 6. – 14. 7.: Lékárna (navazuje vlastní rekonstrukce maximálně do 31. 8.), MUDr. František Rusznyák (SL Dent, s. r. o.)

14. 7. – 28. 7.: Kadeřnictví, Podatelna ÚMČ Brno-sever, MUDr. Jaromír Berka, Pedikúra

1. 9. – 15. 9.: MUDr. Marie Hlinková (AlteReha, s. r. o.), MUDr. Jana Neugebauerová, (DIAGNOSTICKÉ CENTRUM FLIPPER)

15. 9. – 29. 9.: MeDiLa, spol. s r. o., MUDr. Milana Grublová (Auxilio-MG, s. r. o.)

29. 9. – 13. 10.: MUDr. Iva Musilová Sommernitzová, MUDr. Taťána Augustínová (MEDIGRAFO, s. r. o.), MUDr. Barbora Dolečková a MUDr. Markéta Bednaříková (ONKOLOGIE Bona Dea, s. r. o.), PhDr. Drahomíra Drdová, MUDr. Zbyněk Maška, Sylwia Koláčková (Fyzioterapie Sylwia), Eva Šafářová