k dispozici zdravotnické i jiné služby a nachází se zde také detašované pracoviště podatelny Úřadu městské části.

Výstava na poliklinice: Unie pečujících - 20. leden 2017

V lednu se v prostorách polikliniky na Halasově náměstí prezentuje Unie pečujících.

Unie pečujících vznikla jako odpověď na obtížnou situaci, v níž se ocitá značná část z rodinných a jiných neformálních pečujících, kteří se dlouhodobě a intenzivně starají o blízkého člověka ze svého okolí. Bez rodinné péče by se systém sociální péče v ČR neobešel. Unie pečujících z.s. je otevřená komunita těch, kteří se chtějí podílet na podpoře pečujících osob. Byla založena samotnými pečujícími, lidmi, kteří chtějí a potřebují změnu.

Na výstavních panelech Unie pečujících vystavila fotografie ze dvou ročníků fotosoutěže Dobré světlo pečujícím, my žijeme!
Dále je možné si přečíst příběhy pečujících a články, které se týkají rodinné péče.
Více informací na www.uniepecujicich.cz.

unie pecujicich 2unie pecujicich 1

Další fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.