Výstava na poliklinice: SŠ F. D. Roosevelta pro tělesně postižené - 14. listopad 2016

Na výstavních panelech na poliklinice se v měsíci listopadu prezentuje Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené.

Střední škola F. D. Roosevelta pro tělesně postižené, Brno, Křižíkova 11 byla založena v roce 1954 v areálu tehdejšího Ústavu sociální péče pro tělesně postiženou mládež.
V červenci 2007 se škola přestěhovala do nové budovy na Křižíkově ulici 1694/11, kde se začalo vyučovat 3. září 2007. V září 2014 měla škola 235 žáků. Škola je zřízena Jihomoravských krajem a je určena pro vzdělávání žáků se zdravotním postižením. Současnou ředitelkou školy je Ing. Miroslava Zahradníková.
Více informací na www.ssfdr.cz.

ss fd roosevelta 2

ss fd roosevelta 1

Další fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.