k dispozici zdravotnické i jiné služby a nachází se zde také detašované pracoviště podatelny Úřadu městské části.

Výstava na poliklinice: Domov pro mne, z. s. - 24. říjen 2016

Na výstavních panelech na poliklinice na Halasově náměstí se v současné době představuje organizace Domov pro mne, z. s., nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je “pomáhat lidem se zdravotním postižením žít běžným způsobem života“. Od roku 2004 pomáháme dětem i dospělým se zdravotním postižením překonávat každodenní překážky běžného života, aby mohli žít kvalitní život a začlenit se do společnosti. V současnosti jsme jedním z největších poskytovatelů sociální služby osobní asistence ve městě Brně, realizujeme řadu zážitkových pobytů pro děti a dospělé s postižením a spoustu dalších volnočasových aktivit. Naším dlouhodobým cílem je podpora rozvoje komunitních služeb, které umožní lidem i s těžkým handicapem žít ve své vlastní domácnosti v blízkosti rodiny a přátel.

www.domovpromne.cz

Další fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.