k dispozici zdravotnické i jiné služby a nachází se zde také detašované pracoviště podatelny Úřadu městské části.

Výstava na poliklinice: Dětská herna a kavárna Duhový ráj - 15. září 2016

Na výstavních panelech na poliklinice se aktuálně prezentuje dětská herna a kavárna přátelská k dětem Duhový ráj.

Duhový ráj je DĚTSKÁ HERNA A KVÁRNA přátelská k dětem. Celý prostor se skládá z kavárny a prostorného dětského koutku s velikým domečkem a spoustou didaktických pomůcek a interaktivních her, dvou cvičebních sálů, výtvarné dílny a venkovní zahrádky. Během roku pořádáme nejrůznější akce pro rodiny s dětmi např. lampiónový průvod, mikulášská, vánoční dílničky, divadla, karneval, den dětí nebo příměstské tábory.
Centrum poskytuje hlídání dětí v době nepřítomnosti rodičů, kdy si děti ve známém prostředí postupně zvykají na delší odloučení od maminky. Velmi žádané jsou i pronájmy celého prostoru za účelem (nejen) dětských oslav.
O prázdninách zde probíhají příměstské tábory.
Díky zájmu rodičů se počet zájmových kroužků zdvojnásobil, proto byl rozšířen přízemní prostor pro cvičení do dvou cvičebních sálů a byla rozšířena herna i kavárna. Duhový ráj nabízí pohybové kroužky pro rodiče s dětmi od 0 do 6 let, jejich součástí jsou např. baby masáže, především však společné hraní s písničkami, říkadly a pohybovými hrami. Zdravý vývoj miminek je pravidelně kontrolován zkušenou fyzioterapeutkou. Ve výtvarných kroužcích se děti od 2 let seznamují zábavnou formou s různými materiály, technikami a pomůckami. Všechny kurzy vedou zkušené lektorky, které vyzařují velkou lásku k dětem.

Spolupráci s Duhovým rájem navázali: Mateřinka Brno – centrum a zdravá školka s montessori programem, Plaváčci s. r. o., ViaDia, Hudební škola Yamaha, Taneční škola Twixtaz, Pilates a plavání pod olympijským dohledem, Yiogi – jóga a další.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii ZDE.