Připravovaná rekonstrukce polikliniky - 29. září 2015

Budova polikliniky byla dokončena v roce 1974 a od té doby neprošla žádnou větší rekonstrukcí s výjimkou nutné opravy střechy v roce 2013. Nyní se proto chystá jak oprava pláště, tak pozdější zásahy do interiéru včetně změny prostorových dispozic a zprovoznění nevyužívaných suterénních prostor nebo drobné povrchové úpravy v okolí budovy.

Vzhledem k finanční náročnosti plánovaných stavebních prací, pro něž je už vytvořena projektová dokumentace, vedení městské části intenzivně shání prostředky s více zdrojů. Prioritou je rekonstrukce pláště včetně výměny oken a zateplení, která má být zahájena nejpozději v roce 2017.