Změna ordinačních hodin MUDr. Evy Skotákové - 11. únor 2020

Kategorie: Aktuality

Praktická lékařka MUDr. Eva Skotáková upravila od 1. 1. 2020 ordinační dobu.

Uzavření podatelny na poliklinice Lesná dne 8. 1. - 3. leden 2020

Kategorie: Aktuality

Ve středu 8. ledna bude z provozních důvodů uzavřena podatelna ÚMČ Brno-sever na poliklinice Lesná, Halasovo nám. 1.

Dovolená MDDr. Petra Doleželová, PRO SMILE s. r. o. - 19. prosinec 2019

Kategorie: Aktuality

V termínu od 20. prosince 2019 do 7. ledna 2020 čerpá MDDr. Petra Doleželová, PRO SMILE s. r. o., dovolenou.

Změna ordinačních hodin MUDr. Lucie Sedláčkové - 14. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Lucie Sedláčková upravila ordinační dobu.

Na poliklinice nově působí klinický psycholog a psychoterapeut Ivo Hurdálek - 4. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Na poliklinice nově působí klinický psycholog a psychoterapeut Mgr. Ivo Hurdálek.

Změna ordinačních hodin MDDr. Petry Doleželové (PRO SMILE) - 4. říjen 2019

Kategorie: Aktuality

Zubní lékařka MDDr. Petra Doleželová (PRO SMILE s. r. o.) upravila ordinační dobu.

Dovolená MUDr. Irena Žáčková - 22. srpen 2019

Kategorie: Aktuality

Od 30. srpna do 6. září čerpá MUDr. Irena Žáčková (ORL) dovolenou.

Dovolená MUDr. Jana Peterková - 7. červenec 2019

Kategorie: Aktuality

V termínech od 8. do 19. července a od 12. do 23. srpna čerpá MUDr. Jana Peterková dovolenou.

Ordinační hodiny MDDr. Doleželové (PRO SMILE s. r. o.) o letních prázdninách - 1. červenec 2019

Kategorie: Aktuality

MDDr. Petra Doleželová, PRO SMILE s. r. o., upozorňuje na úpravu ordinačních hodin o letních prázdninách 2019.

Dovolená MUDr. Martin Boček - 12. červen 2019

Kategorie: Aktuality

Od 17. do 28. června čerpá odborný lékař chirurg MUDr. Martin Boček dovolenou.

Dovolená MUDr. Irena Žáčková - 20. květen 2019

Kategorie: Aktuality

Ve dnech 23. a 24. května čerpá MUDr. Irena Žáčková dovolenou. Po dobu letních prázdnin v červenci a srpnu v pátek neordinuje.

Na poliklinice nově působí logopedka - 6. květen 2019

Kategorie: Aktuality

Na poliklinice nově působí také klinická logopedka, Mgr. Zuzana Edinová.

Změna ordinačních hodin MUDr. Ireny Žáčkové - 8. duben 2019

Kategorie: Aktuality

MUDr. Irena Žáčková, odborný lékař pro choroby ušní, nosní a krční, změnila ordinační dobu.