Změna ordinačních hodin MUDr. Jany Peterkové - 20. září 2018

Kategorie: Aktuality

Praktická lékařka pro děti a dorost MUDr. Jana Peterková změnila ordinační hodiny.

Změna ordinačních hodin MDDr. Petry Doležalové, PRO SMILE - 7. srpen 2018

Kategorie: Aktuality

K 1. září dochází ke změně ordinačních hodin MDDr. Petry Doležalové, PRO SMILE s. r. o.

Dovolená MUDr. Jana Peterková - 12. červenec 2018

Kategorie: Aktuality

V termínech od 23. července do 3. srpna a od 20. do 31. srpna čerpá MUDr. Jana Peterková dovolenou.

RTG ordinaci převzalo Diagnostické centrum Flipper - 21. červen 2018

Kategorie: Aktuality

Od 4. 6. 2018 převzalo RTG ordinaci po MUDr. Augustínové Diagnostické centrum Flipper.

Rozhovor s Davidem Kudlou, hlavním architektem rekonstrukce polikliniky - 31. květen 2018

Kategorie: Aktuality

Budova polikliniky, postavená podle návrhu Libuše Kopřivíkové (1968-1971) v rámci občanské vybavenosti sídliště Lesná, je umístěna v jižní části sídliště, s přístupem od okrskového centra. Poliklinika Lesná byla slavnostně otevřena 29. srpna 1974, jako součást občanské vybavenosti sídliště Lesná, součástí byla také lékárna. Od poloviny 90. let je zřizovatelem Polikliniky městská část Brno-sever.

Uzavření ordinace MUDr. Peterkové v rámci rekonstrukce polikliniky - 10. květen 2018

Kategorie: Aktuality

V rámci rekonstrukce polikliniky bude 21. května do 1. června uzavřena ordinace dětské praktické lékařky MUDr. Jany Peterkové.

Nová praktická lékařka pro dospělé - 4. květen 2018

Kategorie: Aktuality

Od letošního března na poliklinice nově působí praktická lékařka pro dospělé MUDr. Zdeňka Zobalová.

Termíny uzavření jednotlivých ordinací a provozoven - 8. únor 2018

Kategorie: Aktuality

Výměna pláště budovy polikliniky včetně oken byla naplánována tak, aby žádná ordinace nebyla omezena v provozu déle jak 14 dní.

Poplatek za psy a nájemné za zahrádky a garáže zaplatíte i na poliklinice - 27. leden 2018

Kategorie: Aktuality

Na odloučeném pracovišti podatelny ÚMČ Brno-sever na poliklinice bude od února do konce dubna zřízena pokladna, kde bude možné v hotovosti uhradit místní poplatek za psy a nájemné za pronájem zahrádek a garáží.

Ordinaci MUDr. Lukešové od ledna převzal MUDr. Jan Mayer - 18. leden 2018

Kategorie: Aktuality

Ordinaci MUDr. Lukešové od ledna převzal praktický lékař MUDr. Jan Mayer.

Rekonstrukce polikliniky začala - 8. leden 2018

Kategorie: Aktuality

Současné vedení městské části Brno-sever si vytknulo rekonstrukci polikliniky za zásadní cíl. Po více jak dvou letech plánování, projektování a soutěžení zhotovitele se očekávaná rekonstrukce naší polikliniky stala realitou. Od konce listopadu 2017 zde pracují dělníci a začali v suterénním patře, které je v současné chvíli prázdné, a proto projde kompletní rekonstrukcí. Od března začne postupná výměna pláště a potrvá až do října.

Dermatovenerologickou ambulanci od 2. ledna přebírá MUDr. Andrea Němečková - 28. listopad 2017

Kategorie: Aktuality

Dermatovenerologickou ambulanci MUDr. Jaroslavy Lerchové přebírá od 2. ledna 2018 MUDr. Andrea Němečková, Dermatologie Brno-Lesná s. r. o.

Dovolená MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o. - 27. listopad 2017

Kategorie: Aktuality

V termínu od 25. prosince 2017 do 2. ledna 2018 čerpá MDDr. Petra Doleželová (Štěpánková), PRO SMILE s. r. o., dovolenou.